Třes se, heterosexuální dobytku

Napsal aq (») 28. 3. 2010 v kategorii Anti Queer Parade 2010, přečteno: 2493×

Gay - revolucionář Michael Swift

Tento "manifest homosexuálů" byl od svého vydání široce rozšířen a není známo, že by proti němu jakákoli homosexuální organizace, skupina či jednotlivec oficiálně protestoval, či se od něj distancoval.

Z vašich synů naděláme homosexuály, poznávací znamení vaší bídné mužnosti, vašich povrchních snů a vulgárních lží. Budeme vás svádět ve školách, domovech, tělocvičnách, šatnách, sportovních stadionech, seminářích, skupinách mladých, toaletách v kině, vojenských podzemních krytech, ubytovnách pro řidiče, pánských klubech, kongresových centrech, kdekoli jsou muži pospolu. Vaši synové nám budou podlézat a budou povolní. Přetvoříme si je k svému obrazu. Budou po nás toužit a zbožňovat nás.

Ženy, voláte po svobodě. Říkáte, že muži vás už neuspokojují; dělají vás nešťastnými. My, znalci mužského vzezření, mužské povahy, vám vaše muže vezmeme. Pobavíme se s nimi; poučíme je; obejmeme je, když budou plakat. Ženy, říkáte, že si přejete žít s vámi rovnými místo mužů. Tak jděte a žijte spolu. Dáme vašim mužům přátele, které nikdy neznali, protože jsme také muži a jenom muž ví, jak obveselit jiného muže; jenom muž dokáže chápat hloubku a cit, ducha a tělo jiného muže.

Všechny zákony, které omezují homosexuální chování, budou odstraněny. Místo toho budou schváleny zákony, které podporují lásku mezi muži.

Všichni homosexuálové musí stát spolu jako bratři; musíme se spojit umělecky, filozoficky, sociálně, politicky a finančně. Zvítězíme jen tehdy, když budeme společně vzdorovat tomu neřestnému heterosexuálnímu nepříteli.

Když se zdráháte teplouše nazývat homosexuály, probodneme vaše zbabělá srdce a budeme pochodovat kolem vašich mrtvol.

Napíšeme básně o lásce mezi muži; zinscenujeme kousky, ve kterých se muži veřejně navzájem laskají; natočíme filmy o lásce mezi hrdinskými muži, které nahradí levné, povrchní, sentimentální, nudné, dětské heterosexuální ukolébavky, které nyní vládnou na vašich filmových plátnech. Uděláme sochy nádherných mladých mužů, odvážných atletů, které postavíme ve vašich parcích, sadech a náměstích. Muzea na světě budou naplněny pouze obrazy půvabných nahých jinochů.

Naši spisovatelé a umělci učiní lásku mezi muži povinnou a vyhovující dobrým společenským zvyklostem a podaří se nám to, protože jsme nadaní v zavádění módních trendů. Eliminujeme heterosexuální styky pomocí zbraně ironie a posměchu, kterou dobře ovládáme.

Demaskujeme vlivné homosexuály, kteří ze sebe dělají heterosexuály. Budete šokováni a zhrozeni, když uvidíte, že vaši prezidenti a jejich synové, vaši průmyslníci, senátoři, starostové, generálové, atleti, herci, lidé v televizi, vedoucí úřadů, kněží nejsou ty spolehlivé, zasvěcené, občanské heterosexuální figurky, za které jste je pokládali. Jsme všude, vnikli jsme do vašich řad. Mějte se na pozoru, když mluvíte o homosexuálech, protože jsme vždy mezi vámi; snad sedíme u stolu proti vám; snad s vámi ležíme ve stejné posteli.

Nebudou existovat žádné kompromisy. Nejsme žádní polovičatí slaboši. Jako vysoce inteligentní jsme přirozenými aristokraty lidského rodu a aristokrati tvrdí jako ocel, kteří nikdy nejsou spokojeni s málem. Kdo je proti nám, bude zlikvidován.

Jako Mishima (Yukio Mishima - homosexuál, nacionalistický japonský autor, který roku 1970 spáchal harakiri) zřídíme obrovská soukromá vojska, abychom vás porazili. Dobudeme svět, protože válečníci, kteří jsou skrze homosexuální lásku a čest oduševnělí a spojeni, jsou jako staří řečtí vojáci neporazitelní.

Rodina, živná půda lží, podvodů, pokrytectví a násilí bude zrušena. Rodina, která jen tlumí fantazii a porušuje svobodnou vůli, musí být vyhlazena. Neposkvrnění chlapci budou počati a vychováni v genetické laboratoři. Budou uzavřeni do komun, vedeni a vyučováni homosexuálními učenci.

Všechny církve, které nás odsuzují, budou zavřeny. Našimi jedinými bohy jsou půvabní mladí muži. Přidržujeme se kultu krásy, morálky a estetiky. Všechno, co je škaredé, vulgární a banální, bude zničeno. Jelikož nám jsou ty ubohé heterosexuální zvyky vzdáleny, můžeme svůj život vést podle diktátu čisté fantazie. Mnoho pro nás není dost.

Vybraná společnost, která vzniká, bude vedena elitou homosexuálních básníků. Jedním ze základních požadavků pro mocenské postavení v nové společnosti homoerotiky bude holdování řecké náruživosti. Každému, kdo se nakazí heterosexuálními choutkami, bude automaticky odepřena vlivná pozice. Všechny mužské bytosti, které stojí o to, aby byly blbými heterosexuály, budou postaveny před homosexuální soudy a zmizí z obzoru.

Znovu sepíšeme historii, historii, která byla naplněna a zfalšována vašimi heterosexuálními lžemi a překrouceními. Vyportrétujeme homosexualitu velkých vůdců a myslitelů, kteří vytvářeli svět. Dokážeme, že homosexualita a inteligence a fantazie jsou spojeny a že homosexualita je předpokladem pro pravou ušlechtilost, pravou krásu muže.

Zvítězíme, protože jsme povzbuzováni zuřivou hořkostí utlačovaných, kteří vždy jsou nuceni hrát vedlejší roli ve vašich tupých heterosexuálních kouscích. Také my jsme schopni střílet z kanónů a osadit mužstvem barikády poslední revoluce.

Třes se, heterosexuální dobytku, když se před tebou objevíme bez našich masek.

 

Gay Community News, 15.2.1987
(úvodník z významného periodika homosexuálního hnutí vycházejícího v USA)

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
cvcv z IP 89.103.182.*** | 28.3.2010 10:50
smile NIKDY !
Cassidy z IP 93.92.53.*** | 28.3.2010 18:50
Co to je  za sračku?
aq | 28.3.2010 21:11
A podstatné je, že jiné gay organizace se od něj nedistancovaly.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a devět